O nás


Firma Koddy & Lenny s.r.o. byla založena zkušenými lektory za účelem pomoci studentům. Snažíme se o lidský přístup a pochopení probírané látky. Nesouhlasíme s dnešní výukou na školách, přijde nám zastaralá a nemoderní, a proto doučka i kurzy koncipujeme jinak za využítí různých pomůcek. Ať už jsou to mechanické nástroje na demonstraci fyziky nebo programy na ověření matematických výpočtů či modely, v nichž rozšiřujeme prostorové vidění při deskriptivní geometrii.


Z centra Prahy nejen do Čech...


  • ico zluty penagon   Sídlíme v Praze na Vinohradech, ale jak kurzy, tak doučování probíhá online
  • ico zluty penagon   Působí u nás lektoři s patřičnými znalostmi, ale zároveň i se smyslem pro humor :-)
  • ico zluty penagon   Jsme tu pro malé i velké děti, studenty, ale také pro dospělé každého věku

Lektoři

Dávat dohromady tým lektorů, kteří mají stejnou filozofii popsanou výše je nesmírně těžké. Zatím se nám to daří a můžeme vám garantovat, že vaše studijní výsledky (případně výsledky vašich dětí) půjdou po našem doučování či kurzech nahoru a zároveň si odnesete i něco praktického do života.

Tomáš Kodad

Tomáš Kodad


matematika fyzika Deskriptivní geometrie informatika Španělský jazyk
S doučováním začal vlastně náhodou, kdy ho kamarádka požádala o pomoc s matikou. V učení našel zálibu a svou silnou stránku a začal s doučováním naplno. I po dokončení ČVUT tráví se studenty každý týden okolo 20 - 30 hodin. V roce 2015 byl spoluzakladatelem vzdělávacího centra Pochopim.cz, kde nyní pod jeho vedením učí přes 10 lektorů. Tomáš má na starosti komunikaci se studenty/rodiči a marketing. Dále vede maturitní/přijímačkové kurzy z matematiky a deskriptivní geometrie. Část svého studia strávil ve Střední Americe, ze které si kromě znalosti španělštiny přivezl i srovnání ve vzdělávání.
Lektor vzdělávacího centra Pochopim.cz Tomáš Kodad

Jasmína Švarcrová

Jasmína Švarcrová


Angličtina Čeština
Jasmína v našem centru doučuje angličtinu a češtinu. Sama nyní studuje v Irsku na Trinity College Dublin, ale v angličtině studovala už několik let před univerzitou. Má za sebou IB maturitu, se kterou je schopná pomoci i ostatním studentům.
Lektor vzdělávacího centra Pochopim.cz Jasmína Švarcrová

Daniel Podskalský

Daniel Podskalský


Angličtina Francouzský jazyk Španělský jazyk
Daniel je náš lektor cestovatel. Celkem žil a pracoval 7 let v zahraničí, z toho poslední čtyři roky v brazilském Rio de Janeiro a peruánské Limě. V našem vzdělávacím centru působí jako lektor angličtiny, francouzštiny a španělštiny, nicméně umí i portugalsky. Daniel si dokáže poradit jak se studenty, tak firemní klientelou a přípravou na projevy i prezentace.
Lektor vzdělávacího centra Pochopim.cz Daniel Podskalský

Hana Ciosová

Hana Ciosová


Ruský jazyk Čeština pro cizince Čeština
Hančinou specializací je jazyk český, dějepis a rétorika. Její největší devizou je dlouholetá praxe a schopnost vyjít vstříc požadavkům klienta. Věnuje se především výuce jazyka českého, a to na všech úrovních školství. Vyučovala jazyk český jak na základní škole (zde hodně pracovala se studenty se specifickými poruchami učení), tak na střední škole. Již osm let se také věnuje výuce češtiny pro cizince. Při práci využívá své znalostí jazyka ruského a anglického.
Lektorka vzdělávacího centra Pochopim.cz Hana Ciosová

Adam Cerha

Adam Cerha


matematika fyzika
Pokud máte problém s matematikou, tak Adam je ten správný člověk, kterého hledáte. Stal se naším lektorem matematiky, která ho odjakživa zajímá, stejně jako přírodní vědy. Matematiku a informatiku studuje v rámci své přípravy na učitelství a těší se, že se jí bude moci věnovat i v profesním životě.
Lektor vzdělávacího centra Pochopim.cz Adam Cerha

Viola Vavryčuko.

Viola Vavryčuková


matematika
Už od dětství je pro Violu matematika koníčkem a ráda pomůže i ostatním si k logice a počítání najít svou cestu. Matematiku studovala v Anglii na univerzitě v Durhamu a nyní pokračuje v magisterském studiu na ČVUT. Mezi její záliby patří četba, tanec a zpěv.
Lektor vzdělávacího centra Pochopim.cz Viola Vavryčuková

Vojta Vacín

Vojta Vacín


Angličtina Čeština
Vojta je náš specialista na jazyky. Má za sebou studia českého jazyka a literatury v Pardubicích a k tomu bohaté zkušenosti s výukou jak českých, tak zahraničních studentů, kteří s češtinou teprve začínají
Lektork vzdělávacího centra Pochopim.cz Vojtěch Vacín

Lucie Fardová

Lucie Fardová


matematika fyzika chemie Čeština
Lektorka Lucie se zaměřuje především na matematiku druhého stupně základní školy, ale není jí cizí ani chemie, fyzika a český jazyk. Doučování se začala věnovat před čtyřmi lety při nástupu na Vysoké učení technické v Brně, kde momentálně studuje magisterský obor na chemické fakultě.
Lektor vzdělávacího centra Pochopim.cz Lucie Fardová

Vicky Liu

Vicky Liu


matematika Angličtina
Vicky is our Math and English expert. She is from New Zealand and she has over 7 years of experience teaching in universities and schools. When she was small, she knew that her life would be about mathematics and space science as she has always been very passionate about it. Two years ago, she relocated to Finland for her Ph.D. study in Geophysics. She is the best for students preparing for the IB Diploma Programme and SAT exams.
Lektor vzdělávacího centra Pochopim.cz Vicky Liu

Barbora Galajdová

Barbora Galajdová


matematika chemie biologie
Báru přírodní vědy prostě baví a ráda s těmito předměty pomůže i ostatním, jelikož kromě samotných věd ji naplňuje i práce s lidmi. Ve volném čase zajde na procházku se psi, vyjede si na kole a nepohrdne ani dobrou severskou detektivkou. Bára vystudovala analytickou chemii a klinickou biologii a chemii na chemicko-technologické fakultě v Pardubicích.
Lektor vzdělávacího centra Pochopim.cz Barbora Galajdová

Ondřej Chumchal

Ondřej Chumchal


matematika fyzika
Ondra se začal věnovat doučování matiky a fyziky těsně po maturitě na technickém lyceu. Nyní studuje na VUT strojárnu, takže jeho pohled na matematiku je trochu více praktičtější než teoretický. Už pět let pomáhá studentům k hlubšímu chápání matiky a lepším výsledkům.Ve volném čase rád chodí do přírody na treky, cestuje a fotí na analog.
Lektorka vzdělávacího centra Pochopim.cz Ondřej Chumchal

Monika Martonová

Monika Martonová


Čeština informatika
Monika se zaměřuje na inovace ve výuce, rozvoj digitálních kompetencí, kritického myšlení, algoritmického myšlení, informační gramotnosti a studijních dovedností. Vytváří e-learningové kurzy a školí různorodá témata pro podporu kreativity, práce s informacemi a bezpečného chování na internetu. Podle popisu nikoho nepřekvapí, že Monika má za sebou Informační studia a knihovnictví s profilací "Technologie ve vzdělávání". Kromě jiného dokáže poradit se strukturováním seminárních, bakalářských i diplomových prací či jiných odborných textů.
Lektor vzdělávacího centra Pochopim.cz Monika Martonová

Božena Voldřihová

Božena Voldřichová


Speciální pedagogika
Absolvenka oboru speciální pedagogika předškolního věku, v rámci semináře se zajímá o Waldorfskou pedagogiku pro základní školy a učitelky mateřských škol, programu Začít spolu a dalších. Má praxi s dětmi předškolního věku v běžných mateřských školách i mateřských školách speciálních. Nyní pracuje jako učitelka - logoped v mateřské škole speciální pro děti s narušenou komunikační schopností.
Lektorka vzdělávacího centra Pochopim.cz Bc. Božena Voldřichová