Co děláme…

Naší vizí je zatraktivnit studentům vzdělávání a motivovat k učení jako takovému. Snažíme se, aby studenti sami dokázali nejen nacházet potřebné informace, ale umět si je i ověřit a samozřejmě také použít. Snažíme se, aby naši studenti látku pochopili, uměli myslet v souvislostech, a tudíž dokázali vypočítat jakýkoliv příklad a vyřešit (skoro) každý problém, který dostanou a ne aby jen mechanicky počítali a biflovali se látku nazpaměť. Proto všichni naši žáci úspěšně zvládají zkoušky, maturitu i příjmací zkoušky.

Vybírat můžete z kvalitního soukromého i skupinového doučování široké škály předmětů: matematika, čeština, angličtina, fyzika, chemie, IT a dalších... V našem portfoliu nechybí ani přípravné kurzy na přijímací zkoušky a maturity. Nedělá nám problém připravit studenty ke zkouškám IGCSE, IB, SAT nebo doučivat i v cizím jazyce. Bereme jako samozřejmost, že každý má jinou rychlost vstřebávání informací a proto tempo výkladu je u každého studenta individuální. Všechna příprava probíhá online přes ZOOM. Po každé lekci studenti dostanou záznam z virtuální tabule a mají tak celkový přehled nových znalostí z lekce.

Nabízíme i doučování formou paralelního vzdělávání, kdy studentům doplňujeme praktické znalosti, na které se ve škole občas zapomíná. Samozřejmě v souvislosti s tématem, které má aktuálně ve škole.


Novinky


O nás

Firma Koddy & Lenny s.r.o. byla založena zkušenými lektory za účelem pomoci studentům. Snažíme se o lidský přístup a pochopení probírané látky. Nejdeme ve stopách dnešní výuky na školách, protože nám přijde zastaralá a nemoderní. Učení koncipujeme jinak a využíváme různých pomůcek. Ať už to jsou mechanické nástroje na demonstraci fyziky, nebo programy na ověření matematických výpočtů či modely, v nichž rozšiřujeme prostorové vidění při deskriptivní geometrii.


Galerie

Naše učebna na Praze 2 Záznam z přípravného kurzu matematiky CERMAT Naše učebna Pochopim na Vinohradech

Počínaje školním rokem 2022 / 2023 fungujeme plně on-line. Poskytujeme tedy naše služby nejen na Praze 2, ale po celé ČR i studentům do zahraničí. Díky tomu jsme schopni nabídnout kvalitní lektory, kteří žijí nebo studují v různých koutech nejen Evropy ba dokonce celého světa.