Co děláme…

Nabízíme Vám kvalitní soukromé i skupinové doučování široké škály předmětů: matematika, čeština, angličtina, fyzika, chemie, IT a dalších... Nedělá nám problém připravit studenty ke zkouškám IGCSE i IB nebo doučit matematiku třeba v němčině. Bereme jako samozřejmost, že každý má jinou rychlost vstřebávání informací a proto tempo výkladu je u každého studenta individuální.

Snažíme se, aby naši studenti látku pochopili, uměli myslet v souvislostech, a tudíž dokázali vypočítat jakýkoliv příklad a vyřešit (skoro) každý problém, který dostanou a ne aby jen mechanicky počítali a biflovali se látku nazpaměť. Proto všichni naši žáci úspěšně zvládají zkoušky, maturitu i příjmací zkoušky.

Nabízíme tedy i doučování formou paralelního vzdělávání, kdy studentům doplňujeme praktické znalosti, na které se ve škole občas zapomíná. Samozřejmě v souvislosti s tématem, které má aktuálně ve škole.


Novinky


O nás

Firma Koddy & Lenny s.r.o. byla založena zkušenými lektory za účelem pomoci studentům. Snažíme se o lidský přístup a pochopení probírané látky. Nejdeme ve stopách dnešní výuky na školách, protože nám přijde zastaralá a nemoderní. Učení koncipujeme jinak a využíváme různých pomůcek. Ať už to jsou mechanické nástroje na demonstraci fyziky, nebo programy na ověření matematických výpočtů či modely, v nichž rozšiřujeme prostorové vidění při deskriptivní geometrii.


Učebna

Naše učebna na Praze 2 Naše učebna Pochopim na Vinohradech Naše prostory v Praze

Všechny naše aktivity se odehrávají v naší učebně na Praze 2 kousek od náměstí Míru. Nejblíže je to k nám od stanice Jana Masaryka (tram 4,22 a bus 135) - ulice Lužická.